,

هتل های زیر آب دنیا

یکی از مهم ترین قسمت های سفر هتل محل اقامت است که هر گردشگری ترجیح می دهد با توجه به نوع سفر و بودجه خود هتل مناسبی را انتخاب کند. در این قسمت چند هتل جالب رو به شما معرفی می کنیم. با معروفترین هتل های زیر آب دنیا آشنا شوید.

هتل آتلانتیس پالم دبی

جالب ایت بدانید که سوئیت های زیر آب در هتل اتلانتیس پالم دبی با نام های نپتون و پوزیدون(خدایان دریا) نامگذاری شده اند. سوئیت های این هتل از رمانتیک ترین و دنج ترین هتل هایی هست که می توانید تصور کنید. لذت بخش ترین قسمت این است که روی تخت دراز کشیده اید و موجودات دریایی تالاب آمباسادور نگاه می کنید.

هتل مانتا جزیره پمبا، زانزیبار

اتاق زیر آب یکی از ویژگی های منحصر به فرد هتل خاص مانتا در جزیره پمبا، زانزیبار هستش. برای اینکه به اونجا برسین، باید سوار قایق چوبی در این آبهای فیروزه ای بشین و در طول 2 دقیقه به اینجا میرسین. مث یه جزیره خصوصی شناور روی آب هستش که نمایی خیره کننده و آرامشی بی انتها رو بهتون هدیه می کنه. اگه از زیر آب بودن خسته شدین، میتونین روی عرشه آفتاب بگیرین..sun این یه تجربه فوق العاده واستون خواهد بود.

هتل کونارد جزایر رنگالی، مالدیو

شاید این هتل لوکس کونارد مالدیو، اتاق زیر آب نداشته باشه ولی با این حال شما میتونین با کت و شلوار به رستوران زیر آب برین بدون اینکه خیس بشین.رستوران ایتا، 16 فوت پایینتر از سطح دریا قرار داره.. میتونین حین لذت بردن از موجودات دریایی و صخره های مرجانی، غذاهای غربی و یا مالدیوی سفارش بدین.. از دستش ندین!

کلوب سابسیکس در هتل نیاما مالدیو

هیچی بیشتر از یه جشن بعد از نهار نمیچسبه!یکی از بهترین کلوبهای زیر آب دنیا توی مالدیو هستش.. کلوب سابسیکس بخشی از هتل باشکوه نیاما ، که هر کسی میتونه به اونجا بره.

متل یوتر سوئد

مسافرخانه یوتر یکی از تنها هتلهای زیر آب در سوئد هستش.. این هتل شناور در دریاچه مالارن، در نزدیکی اتکهلم قرار داره.. درسته زیاد لوکس نیستش ولی یه تجربه ارزشمند رو واستون رقم میزنه.. یه تخت دوقلو و یه میز در یه اتاق 3 متری، زیر سطح آب و پنجره ای با نمای پانورما از دنیای زیر آب.