تور آنتالیا

نمی خواهی نوروز به مسافرت بری

هتل 5 ستاره 6 شب و 7 روز

صبحانه ناهار شام  نوشیدنی

شروع قیمت از

2750

از کیش هم ارزانتر می افته

مطمئنا یا این امکانت و خدمات از هر تور دیگری بصرفه تره

یک هفته لذت سواحل و غذاهای خوشمزه ترکی

ظرفیت محدود

یا ماتماس بگیرید

021- 43 67 43 67

امتیاز 4.00 ( 32 رای )

درباره تور آنتالیا و آب و هوای آنتالیا

آنتالیا یکی از مهترین شهر های توریستی ترکیه است که به خاطر طبیعت زیبا و بناهای تاریخی سالانه میلیون ها گردشگر  را به خود جذب می کند.. آنتالیا در منطقه مدیترانه و در غرب ترکیه واقع شده‌است و جاییست که ترکیب خورشید، تاریخ و طبیعت هارمونی جالبی به وجود آورده و البته تمیز ترین و زیباترین سواحل مدیترانه در آنتالیا انتظار شما را می کشد..

درباره آنتالیا

آنتالیا هشتمین شهر پر جمعیت ترکیه واقع در سواحل جنوب غربی آناتولی هم مرز با کوه های توروس می باشد.. آنتالیا بزرگترین شهر ترکیه در سواحل مدیترانه با بیش از یک میلیون نفر جمعیت، محبوب ترین مرکز گردشگری در تور ترکیه می باشد..

آب و هوای آنتالیا

آب و هوای این شهر به طور کلی مدیترانه‌ای بوده که در فصل تابستان گرم و خشک و در زمستان معتدل و بارانی می‌باشد.. میانگین دما در تابستان بین ۳۰ تا ۳۵ درجه‌است. در زمستان یعنی ماه ژانویه دمای هوا به طور متوسط بین ۹ تا ۱۵ درجه می‌باشد. آنتالیا منطقه‌ای ساحلی می‌باشد که دارای تابستان‌های گرم و طولانی است. از اواسط آوریل تا نوامبر هوا آفتابی می باشد و توریست های زیادی به انتالیا سفر می کنند.

بهترین زمان مسافرت در تور آنتالیا

در آنتالیا با آب و هوای مدیترانه ای که دارد، تابستانهای آفتابی و زمستانهای کم باران و خنک را انتظار داشته باشید. از ماه آوریل تا نوامبر هوا آفتابی می باشد و سواحل آنتالیا مکانی ایده آل برای شنا کردن هستند. هوای شهر ساحلی آنتالیا در تمام طول سال تغییرات چندانی ندارد و مثل سایر شهرهای ساحلی هوای شرجی دارد.

تور آنتالی

برای خرید تور نوروزی آنتالیا حتما به این نکات توجه کنید :

  • با تماس از خدمات و امکانات و همینطور برنامه های تفریحی ویژه نوروز در هتل ها آگاه شوید و سپس آگاهانه انتخاب کنید.
  • در صورتی که میخواهید تور متفاوتی را تجربه کنید و یا میخواهید تور ترکیبی داشته باشید و از سفرتان لذت ببرید با ما تماس بگیرید.

br