,

5 رستوران دبی با نمای بی نظیر

بهترین رستوران های دبی با نمایی بی نظیر

 

دبی یکی از عجیب و غریب ترین شهرهای دنیا، مکان های مجلل و بزرگتر از استاندارد زندگی را به مردم ارائه می کند.  گردشگران تور دبی به خاطر آسمان خراش های غول پیکر ، دوست دارند دوباره و دوباره از دبی دیدن کنند.. رستوران های دبی در سراسر دنیا به شهرت رسیده اند.. نه تنها به خاطر نمای بی نظیر بلکه به خاطر خدمات رسانی فوق العاده که به مشتریان ارائه می کنند.. 5 رستوران دبی با نمای بی نظیر را در اینجا معرفی میکنیم..

 

1.رستوران زوما

زوما یکی از معروف ترین و دوست داشتنی ترین رستوران های دبی می باشد.. نه تنها مکانی شیک دارد بلکه بهترین میزبانی را از مشتریان خود می کند.. این رستوران در مرکز شهر واقع شده و دسترسی به خیلی از جاذبه های دبی را آسان می سازد.. زوما در سه سال متوالی جزو 50 رستوران منحصر به فرد دنیا انتخاب شده..

رستوران زوما در دبی

2.رستوران لا پتیت میسون

اگر عاشق غذاهای فرانسوی هستید، این رستوران لاپتیت میسون دبی یکی از بهترین گزینه ها برای شماست.. این رستوران ترکیبی از بهترین غذاهای مدیترانه ای و فرانسوی را ارائه می کند و تجربه ای فوق العاده برای شما رقم می زند.. این رستوران سنتی فرانسوی ، دومین رستوران خوب دبی به شمار می رود..

رستوران لا پتیت میسون دبی

3.رستوران اوسیانو

غذا خوردن در رستوران اوسیانو مثل یک رویاست.. همینطور که بهترین غذای دریایی را نوش جان می کنید، میتوانید از نمای بی نظیر آکواریومی رستوران لذت ببرید.. این فوق العاده ترین و عجیب ترین رستوران دبی می باشد.. میتوانید 6000 موجودات دریایی را حین غذا خوردن ببینید..

رستوران اوسیانو دبی

4.رستوران پیرچیک دبی

رستوران پیرچیک یکی از بهترین غذاخوری های دبی برای زوج های جوان می باشد.. این رستوران ایتالیایی واقع در انتهای اسکله القصر، یک تجربه منحصر به فرد و به یاد ماندنی از رستوران های دبی را برای شما به یادگار می گذارد..

رستوران پیرچیک دبی

5.رستوران الایوان در برج العرب

الایوان که یک رستوران عربی واقع در برج العرب می باشد، از رنگهای طلایی، مشکی و قرمز در دکوراسیون استفاده کرده.. این رنگها به گونه ای ترکیب شده که شما حس می کنید وارد یک مکان سلطنتی شده اید.. در اینجا بهترین غذاهای عربی سرو می شود و نمایی بی نظیر در شب و روز به میهمانان ارائه می کند.

رستوران الایوان در برج العرب دبی