,

5 تا از لوکس ترین مراکز خرید دبی

 

بازارهای پر زرق و برق و هیجان انگیز دبی، به خریداران و گردشگران تور دبی این امکان را می دهد تا بدون مزاحمت شلوغی و گرما سرگرم شوند.. علاوه بر این مراکز خرید دبی بیشتر از یک مرکز خرید عادی هستند.. همه آنها دارای رستوران، هتل و جاذبه های گردشگری می باشند.. در اینجا 5 تا از لوکس ترین مراکز خرید دبی را معرفی میکنیم..

 

1.مرکز خرید بورجومان

بازار بورجومان واقع در دبی دارای مجموعه بزرگی از مد و الکترونیک می باشد.. بورجومان یکی از بزرگترین مراکز دبی به شمار می رود که دارای هایپر مارکت بزرگ و شعبه هایی از فروشگاه های زنجیره ای بربری، دیور، ورساچه و لوئیس وویتون می باشد..

مرکز خرید بورجومان دبی

2.بازار حراجی دبی

این بازار با برندهایی مثل کوچ، فرد پری، با بیش از تقریبا 240 فروشگاه یکی از بهترین بازارهای دبی به شمار می رود.. در اینجا 800 تا از برترین برندهای جهانی ، عطرهای معروف و سنگهای قیمتی به فروش می رسد..

بازار حراجی دبی

3.مرکز خرید دیره دبی

مرکز خرید دیره یکی از با کیفیت ترین بازارهای دبی، که در سال 1995 افتتاح شد، علاوه بر منطقه مسکونی، دارای فروشگاه های زیادی ست که برندهای اچ و ام، تاپ شاپ، مگاستور و غیره را به فروش می رساند..

مرکز خرید دیره دبی

4.بازار مرکاتو

بازار مرکاتو یکی از مراکز خرید دبی با تم رنسانس می باشد که در سال 2002 افتتاح شد که مجموعه ای از فروشگاه های لوکس و بوتیک رو ارائه می کند.. در اینجا انواع لوازم چرمی، سوپر مارک بزرگ، پوشاک زنانه و مردانه را پیدا خواهید کرد..

بازار مرکاتو دبی

5.بازار فستیوال سیتی دبی

بازار فستیوال سیتی دبی یکی از بزرگترین بازارهای دبی با 205000 متر مربع می باشد.. مساحت آن هم اندازه یک زمین فوتبال می باشد.. در اینجا انواع فروشگاه های لباس، لوازم جانبی و خانگی را پیدا خواهید کرد..

بازار فستیوال سیتی دبی